top of page
lõplik.jpg

SINU ELAMUS. SINU AEG. SINU MÄLESTUS.

Tule ja naudi luksuslikku puhkust keset kuurortlinna idülli!

 

Hans Hubert Villa on kaunis ja elegantne puitvilla vaiksel kõrvaltänaval Haapsalu vanalinna südames. Siin kohtuvad sajandivanune puitarhitektuur, õdus põhjamaade disain ning kaasaegsed mugavad lahendused. 

Villa asutajaks on Läänemaa pere, kelle unistus oli rajada Haapsallu klassikaliselt elegantne majutus, mille hubases miljöös võiksid külalised seljatada kõik argimured ja nautida erilist puhkust tundega, et nad on hoitud ja oodatud. 

ROOMS
HR (26).jpg
OUR SERVICES
Screenshot 2023-05-19 at 17.17_edited.jp

Tasuta Wifi

Kasutusel on kiire, hea kvaliteediga Wifi ühendus.
Sisselogimiseks on Wifi parool igas sviidis olemas.
logod_eraldi-9.png
Screenshot 2023-05-21 at 21.23.19.png

Köök

Kuna meie majutus hommikusööki ei paku siis igas sviidis on täisvarustusega kvaliteetsed köögid, kus saab vajadusel meelepärase hommiku- või õhtusöögi ise valmistada. Hommikul äratab kohv ja tee.
Screenshot 2023-05-19 at 17.22.19.png

Saun

Hans Hubert Villas on kaks sauna. Üks neist asub suuremas peresviidis aga teine saun on täiesti eraldi ja saab peatumisele lisaks tellida.

Screenshot 2023-05-19 at 17.22.36.png

Parkimine

Villa sisehoovis on külalistele tasuta autoparkla. Igale sviidile kuulub üks privaatne parklakoht. Külaline saab enne saabumist numbri, millele helistades avaneb autovärav.

Screenshot 2023-05-25 at 15.21.06.png

Aed

Villa sisehoovi on rajatud kauni haljastusega aed, kus soojal suvel saab nautida aiailu ja vanalinna idülli, kas siis päikesepaistes või varju pakkuval istumisalal.

GALLERY

Suurt huvi tuntakse tihti ka maja väärikalt kõlava nime vastu

ning rõõmuga jutustame Teile sellegi loo. 

 

Nime sünniloo jutustamiseks tuleb aga minna tagasi pererahva juurte juurde. Nimi HANS on saanud inspiratsiooni villa tänase peremehe Reio esiisast Hans Engmanist (18.12.1807-01.04.1875), kes oli põline rannarootslane ning elas Noarootsi vallas mitmeid põlvi tagasi. Nimi HUBERT vaatab aga tänapäeva, sest just seda nime kannab Reio ja Kristeli peres sirguv pesamuna ja noorim järeltulija Hubert Engman. Nii saigi kokku nimi HANS HUBERT, kandes endas edasi ühe perekonna ja Läänemaa rannarootslaste lugu, Haapsalu vaiksel kõrvaltänaval, Hans Hubert Villas.

HR (68).jpg

TAGASISIDE

Imearmas majutus!!! Kõik, mis fotodel näha, on veel ilusam ja hubasem…
See ei ole lihtsalt majutus, vaid siin on kodutunne. See on koht, kuhu on hea tulla ja kuhu Sind alati oodatakse…stiilipuhas, kaasaegselt luksuslik, südamega punutud pesake…ja lisaks on siin veel miskit…miskit, mida ei ole võimalik näha, Sa tunned seda…see on armastusepuudutusaitäh Kristel Saal-Engman, et lood armastusega
 
“Olgu tegemist maja, tähtede või kõrbega, see, mis nad ilusaks teeb, on nähtamatu”-Väike Prints

Kaire Tervo-Küüsmaa

VILLA RUUMID

Hans Hubert Villal sündis neli eksklusiivset sviiti, 

mis kõik on eriilmelised, kuid läbivalt ühiste joontega, milleks on helgus, õhulisus, naturaalsus ja hubasus.

Siin on avarad kõrgete lagedega ruumid, mille looduslikud viimistlusmaterjalid annavad naturaalselt sametise lõpptulemuse, samuti kõrged kàsitööna valminud puitdetailsed uksed ja aknad, mis loovad elegantselt ajatu tunde ja meeleolu.   

Iga detail on siin hoolega valitud ja läbimõeldud, järgides kvaliteetset ja klassikaliselt ajatut disaini. 

logod_eraldi-2.png
bottom of page